Akka Hotels Antedon Personel Yorumları

Beldibi 1 Mevkii 07985 Kemer - Antalya
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 84.3

YORUM YAZIN

Müdürlerin ve çalışanların saygı çerçevesinde aile ortamı gibi çalışacağı bir yer. Maaşlar zamanında yatar,kimsenin parası orada kalmaz. Kemer bölgesi için oldukça iyi bir otel. Arkadaşlık ortamı da çok güzel. Lojmanı otele çok yakın,bu çok büyük bir avantaj.
Olumsuz yanları oldukça az olan bir işletme. Lojman odaları daha büyük olursa iyi olur. Otel sahibinin kızı otele gelince kırmızı alarm.
24-05-2017 03:20:19 - Ortalama( 3.5 Puan )
Maaşlar zamaninda yatar
İşe alınırken 12 ay diye konuşuldu,2 aydan sonra kapı gösterdiler, neymış daha aktif olmak gerekmış,(müdürlerın yalakası)tüm departmanlar yeni oldugum icin her türlü açıgımı bulup departman yetkilisine şikayet edıyorlar.Çok değişık ortam.Bir daha bu otel grubunda çalışmak istemem.Verdıgım hakkımın karsılıgı almadim,manevi anlamda.Yabanci uyryklu bayanlar genelde Ukrayinalî otelin bi çoğu departmaninda görevli.Ruslari ve Ukrayinali mısafir sevenlere ideal.
09-06-2016 03:35:42
İş kanunlarına uygun olarak çalışma ortamı oluşturulmuş.Ücret ve ekstra ödemeler ile ilgili hiç sorun yaşanmamaktadır. İşe alınan kişilerin uzun süreli planlamalar yapması için ortam çok ideal.
Ufak tefek departman problemleri
29-11-2015 13:11:35 - Mükemmel( 5 Puan )
Otelde hizmet kalitesi ,yemek kalitesi ve içecek kalitesi gerçekten çok lüx. 12 ay boyunca açık.Kışın gelen kongre grupları bile kaliteli.Maaşlar her zaman zamanında yatar ve bayramlarda personele yardım yapılmakta.Uzun soluklu çalışmak isteyen personel için doğru bir tesis.
Olumsuz bir deneyim yaşamadım
29-11-2015 13:01:05 - Mükemmel( 5 Puan )
Kemere bölgesinin kalitesinin çok daha üstünde hizmet etmeye çalışan bir otel. Otel içi misafir ve elemanlar çok iyi bir hava yakalıyor ve tamamen aile ortamı oluyor Sahil civar otellerden çok daha iyi.Personel servislerinin geniş bir ağı var.Calışılacak en güzel otellerden biri kariyer planlamasi düşünenler için iyi bir otel.
Lojman odaları biraz daha büyük olabilir.
29-11-2015 12:55:08 - Mükemmel( 5 Puan )
Kemer otelcilik profiline baktığınızda bölge için örnek gösterilebilecek bir tesis.Maaşlar her zaman zamanında yatar.Üst yönetimden alt yönetime kadar herkes bir aile ortamında çalışmaktadır. Tesisin en büyük avantajı 12 ay açık olması ve departman müdürlerinin kaliteli insanlardan oluşması.Tesisi tam bir aile oteli konseptinde hizmet vermektedir. Bu nedenle kavga dövüş , bağırış çağırış olmaz.Lojmanı çok yakındır ve lojman şartları bölgede en iyi durumdadır.(internet,futbol sahası,çamaşırhane hizmeti vb)
Personel dinlenme alanının küçük olması.
29-11-2015 12:45:47 - Mükemmel( 5 Puan )
Tesiste maaşlar her zaman zamanında yatmaktadır ve kesinlikle mesai yapılmaz.İçecek ve yiyecek kalitesi kemer bölgesinin çok üstünde.Açıldığı günden beri kapanmamıştır 12 ay açık ve personel istihdamı sağlar.Personel önerilerinin ve şikayetlerinin otel yönetimi tarafından hızlı şekilde ilgilenilmesi personel için büyük şanstır.Ciddi ve hizmet işini gerçekten yapmak isteyen kişilere kapısı her zaman açık bir tesistir.
tesis lara bölgesinde oturanlar için uzak bulunmakta
28-11-2015 23:35:18 - Mükemmel( 5 Puan )
Otel ceza yedikten sonra fazla mesai yaptırmaması tek olumlu yönü..
İşletme müdürü yetkisiz, yetkililer ise ilgisiz.. Patronun kızı sözüm ona CEO, dolayısıyla kurumsallık aramayınız. Aileler departman müdürlüklerine getirilmiş,
24-11-2015 14:58:04 - Çok Kötü( 1 Puan )