Alan Xafira Deluxe Resort Spa Personel Yorumları

Türkler / Alanya / Antalya / Türkiye
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 47.3

YORUM YAZIN

Olumlu olabilecek bir tarafı yok
Adam kayırma hat safhada,işe göre eleman değil,elemana göre iş bulu-nuyor.maaşlar sürekli geç veriliyor ücret artışları adil değil, verilen zamlar sonraki ay fazla yapmışız diye geri alınıyor.verilen kıdem tazminatları geri alınmaya çalışı-lıyor.departman müdürleri bazıları hariç yeteneksizlerden oluşuyor. işsiz kalın ama bu otelde çalışma-yın.
01-09-2017 00:39:27 - Çok Kötü( 1.1 Puan )
olumlu tarafları adam kayırma
işgörüşmesinde verilen tahhütler hiçbiri yerine getirilemedi. Aylık ulaşım masrafı ödenecekdi ödenmedi,işe başla Nisanda görüşür artırırız denildi. Nisan geldi işler bozuk bekledenildi yapılmadı. işe başlarken verilen görev tanımında yetkilerin olmadığı işlerde, sorumluluk veriliyor. Maaş ödemeleri düzenli değil. Personelin maaşı ödenmiyor ama, bir sanatçıya sponsor olunuyor onun ödemesi yapılıyor. Personele yapılan maaş zamları 2 yılda veya 3 yılda bir yapılıyor. Bu zamlarda, bazı zaman fazla yapılmış diye gelecek ay maaş dan düşülüyor Departman müdürleri 2 ay veya 3 ay geriden maaş alabiliyor.Yapılan işin takdiri yok. Tamamen operasyon kısmı otel için önemli ne talep gelirse hemen karşılanır. İdari bölümler 2.sınıf personel muamelesi görülüyor
01-07-2017 10:23:12 - Çok Kötü( 1.2 Puan )
Hiç bir olumlu yönü yok
Sen sen ol böyle bir otelde ne tatil yap ne de çalış. Beş kuruş etmez bir otel. Maaşlar ve iş berbat. Yemekler kötü. Müşteriye sürekli tavuk veriliyor. Personele artik yemekler veriliyor. 1 ayim geçti orada ama geçmez olsaydı. Ortam da berbat. Müşteri de memnun değil. Personel de memnun değil. Tüm personel ve yönetimin hepsi dolandırıcı.
21-10-2016 18:15:28
Herşey çok guzel
Süper herşey çok iyi
13-11-2015 17:19:18 - İyi( 4.8 Puan )