Club Mega Saray Belek Personel Yorumları

Yenimahalle Uckum Tepesi Caddesi No:8/1 P.K. 3907501 Serik, 07501 Belek, Türkiye
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 58

YORUM YAZIN

Yıllardır evime geliyormuşum gibi rahat ve yüzüm gülerek geldiğim bir otel burası. Misafir için olduğu kadar personel memnuniyetine de çok önem verildiği, bunun için sürekli iyileştirme yapıldığı bir yer. En üst kademesinden en alt kademesine kadar herkesin fikrine önem verilen, sıcacık bir işletme. Patronumuz da son derece zeki ve içimizden bir insan. Uzun yıllar çalışıp emekli olabileceğiniz yegane işletmelerden biri. Siz iyi olduğunuzda sizin elinizi asla bırakmazlar.
Olumsuz olarak yaşadığım ciddi bir olayla hiç karşılaşmadım. Bundan sonrasında da karşılaşacağımı sanmıyorum. Turizmin içinde olduğu en ciddi kriz anlarında bile işletmemizin bizi yarı yolda bırakmayacağı güvenine sahiptik.
23-12-2015 15:07:04 - İyi( 4.8 Puan )
YOK YOK YOK YOK YOK
GÖZÜNÜ PARA HIRSI BÜRÜMÜŞ BİR PATRONUN RESEPSİYON DESKİNDE SİGARA SATTIRMASINI MI İSTERSİNİZ ? DEPARTMAN AMİRLERİNE ÇİFT BORDRO UYGULAYIP YÜKSEK MAAŞ VEREREK ÇALIŞANLARI DÜŞÜK MAAŞLA ÇALIŞMAYA ZORLAMASINI MI İSTERSİNİZ ? MALİYE VE ÇALIŞMA BAKANLIĞINDAN DENETLEMEYE GELİNDİĞİNDE GÜVENLİK ANA KAPIDAN RESEPSİYONA UYARI SİNYALİ TERTİBATI KURMAYI MI İSTERSİNİZ ? İŞTEN AYRILAN PERSONELE ÖNCE REFERANS VERİP.DAHA SONRA HAKKINI ARADIĞI İÇİN REFERANSINI GERİ ÇEKEN OTEL İNSAN KAYNAKLARI BEN BU OTELDE GÖRDÜM.ÖN BÜRO MÜDÜRÜNÜN ODA SATIŞLARINI KENDİ CEBİNE ALMASINI MI İSTERSİNİZ?
22-12-2015 20:39:21 - Çok Kötü( 1 Puan )