Liberty Hotels Lara Personel Yorumları

Lara Bölgesi Kundu Mevkii,Antalya, 07100 Kundu, Türkiye
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 90.5

YORUM YAZIN

bu tesis için olumlu o kadar yazacak çok şey varki otel dışında bazen oteller hakkında konuştuğumuzda bu otel hakkında insanlar duyduklarına inanmıyorlar.bir panele katılmıştım antalyanın birçok yöneticisi oradaydı konu otellerdeki motivasyon artırıcı ve personele verilen değerler konusu açılınca söz bana geldiğinde insanlar duyduklarına şaşırdılar bunları detaylı anlatmak istemiyorum sonuçta her çalışana ayrı bi ilgi alaka görteriliyor,aynı zamanda otelin çalışanlarına yaptıkları sürprizler vs. bir kısmıda belki gizli kalınması gerekiyor.. zaten otelimizin adı üstünde LIBERTY bence adı ile çok özdeşleşmiş bir tesis harika her çalışanın burda tecrübe edinmesini isterdim..
her tesisin bi olumsuz yönü vardır.iddaa ediyorum antalyadaki en olumsuzlukları az olan tesisidir..))
06-01-2016 14:33:48 - İyi( 4.7 Puan )
Mehmet bey gibi bir genel müdür ile çalıştım başka ne olsun
Antalya'daki ilk otelim olması işimi orda öğrendim acemiliğimi orda bıraktım
29-11-2015 11:31:29 - İyi( 4.6 Puan )
Her türlü her işi yapmayı seviyorum ve bu konuda yardım eden amir ve ustlerimizizin bu konuyu özen gosterdikleri için çalışmayı seviyorum Ve ekip olarak tek bir kalbe ve tekbir akıl olarak ilerledigimiz zaman her zaman zirvedeyiz
Dikkatsizlik başarısızlıgın anahtarıdır
28-11-2015 18:14:49 - İyi( 4.5 Puan )
Herşey çok güzel. 21 yaşındayım bu zamana kadar birçok otelde çalıştım ama hiç biri bu kadar güzel değildi. Benim bir otelden istediğim şeyler gayet basit. 1-) Şef-Personel ilişkisi. 2-) Maaşın zamanında ve tam olarak yatırılması. 3-) Sosyal aktivitelere önem vermesi. 4-) Personelin ihtiyaclarini anlayıp dinleyip çözüm bulunması. Bunların üstüne ek yapabilirim ama konuyu uzatmak istemiyorum. İşimi ve otelimi seviyorum :)
Olumsuz olan tek şey fazla mesailerin izin günü olarak bize verilmesi. Onun yerine maaşımıza eklenebilirdi.
22-11-2015 21:53:06 - İyi( 4.3 Puan )