Litore Resort Hotel Spa Personel Yorumları

Karaburun Mevkii / Okurcalar, 07415 Alanya/Antalya
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 58

YORUM YAZIN

Olumlu bir tarafi yok
İsten anlamayan ve profesyonellikle alakasi olmayan turizmi bilmeyen insanlar oteli ve departmanlari yonetmeye calisiyorr.genel mudur herseye cok vurdumduymaz davraniyor.personele karsi ust yonetim cok ilgisiz.isten zorla cikariyorlar istifa olarak gosteriyorlarr.son derece guvensiz bir hotel. TAVSİYE ETMİYORUM. PİSMAN OLURSUNUZ
30-06-2016 16:49:12 - Çok Kötü( 1.2 Puan )
OTEL HER YÖNÜYLE MÜKEMMEL.MİSAFİRLERİNE VE ÇALIŞANLARINA ÇOK ÖNEM VERİRLER.MAAŞLARIMIZI AKSATMADAN YATIRILAR.PATRONLARI YILLARDIR TANIYORUM MÜKEMMEL İNSANLAR.BÖYLE BİR TESİSDE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MUTLUYUM.
OLUMSUZ BİR YÖNÜ YOKTUR
23-12-2015 12:17:43 - İyi( 4.1 Puan )
Olumlu yani personel rahat cok karismiyolar.
Asla tavsiye etmiyorum.hic bir hakkinizi alamazsiniz.kendileri cikartip istifa yazdirmaya zorlarlar.yonetim cok cimri.hem personelden hem musteriden herseyi kisiyolar.
09-12-2015 16:42:18 - Çok Kötü( 1.3 Puan )
Litore Hotel'de Ön Büro Müdür Yardımcısı olarak görev yaptım. Verilen sözlerin tümü tutuldu. Alanya bölgesinin kalitesinin çok daha üstünde hizmet etmeye çalışan bir otel. Açılışında bulunduğum ve o dönemde çok fazla emek verdiğim için benim için çok özel bir otel. Genel Kordinatörü Alanya turizminin 1 numarası. GM ve Asst. GM de muhteşem insanlar. Maaşları düzenli, Patronlar çok düzgün hiç bir işe karışmayan çok profesyonel insanlar. Çalışacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.
Ben herhangi bir olumsuzluk yaşamadım
28-11-2015 19:13:56 - Mükemmel( 5 Puan )