Xanadu Resort Hotel Personel Yorumları

Belek Tourism Center, Acisu Mevkii, 07500 Belek, Türkiye
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 20.9

YORUM YAZIN

Lütfen tüm müdürleri ve şefleri aynı kefeye koymayalım Örneğin Ali bey çok iyi bir şef şimdi müdür oldu Ali bey gibi insanlarda var bu otelde kendisini daha yüksek mevkilerde görmeyi umut ediyoruz inşallah en kısa zamanda F&B müdürü olur onunla çalışmak çok zevkli neşe dolu egosuz çok iyi niyetli bir insan kendisi.
Patronlar çok sıkıntılı insanlar.
24-08-2017 22:44:29 - Çok Kötü( 1 Puan )
Herhangi bir olumlu yönü var desem yalan olur.
Saymakla bitmez. Personel yemek hanesinde sabahtan kalan menemeni çorba yaparlar. Erken gidersen ekmek bulursun ama yoğunluktan son 1 saate kalırsan vay haline gitti güzelim ekmekler. Müdürlerin krallık ötesi EGO'larını ilan ettiği bir tesis. Günü kurtarmaya çalışıyorlar personelin memnuniyeti kimsenin umrunda değil. Genel müdür desen çorbacı gibi herkese güya iyi görünüyor ama içten pazarlıklı. Nabza göre şerbet veriyor. Çifte standartın kralı yapılıyor. Yasak olan bir şey peki efendim tamam efendim diyene serbest bırakılıyor. Güvenlik müdürü desen emekli başçavuş görsen otelin alay komutanı. Kimseye tavsiye etmiyorum arkadaşlar hiç bir departmanı. Müdür olarak gireceksiniz girin herşeye tamam deyip sahte gülücük kondurun emekli olursunuz. Patron gelir kazanç iyise toplantı neşeli geçer ama kazanç kötü ise eser gürler ona da peki efendim tamam edendim sorun çözülür. Servis geç gelir bazen hiç gelmez. Antalya'ya kadar ayakta gidersin. Saymakla bitmiyor bitmiyor...
22-08-2017 12:52:52 - Çok Kötü( 1 Puan )
Maaşlar gününde yatar.
Otelde o kadar çok gereksiz mudur, yardımcısı vs. varki bir çoğunun ne iş yaptığını kendiside bilmez sadece misafir gibi yer içer ve gezerler Bu otel personel için cehennem, misafir için cennet Gece Gündüz çalıştırırlar Parasını Vermezler izin Olarak Derler 50 Saat Mesai Yaparsın Insan Kaynaklarında Küfür Eder Gibi 20 Saat çıkar. Şefler küfür eder , tehditler savurur ,bağırır ,hakaret eder. Bir kişide bunlara dur demez. İyi çalışan deneyimli insanlar bu otelde çalışamaz. zaten gelen 15 gün içinde kaçarak gidiyor. yöneticilerde ego tavan yapmış durumda sistem yok. Özellikle yöneticiler arasında dedikodu ,kibir aralarındaki gruplaşmadan ve savaştan ötürü personel çok fazla zarar görüyor Bu otelde herkes herkese düşman.
10-07-2017 23:30:17 - Çok Kötü( 1 Puan )
Olumlu hiç bir yanı bulunmamaktadır. İşe başlayacak arkadaşlar çok iyi düşünmeli.
Aşağıdaki arkadaş çok doğru söylemiş bu otelde müdürler var müdürleri kontrol eden başka müdürler var onların sekreterleri ve yardımcıları var... Varda var yani her yer yönetici dolu çalışacak personel yok. iki personele bir şef ve müdür düşüyor. Bu otelde çok değişik bir yer çalışmaya gelen insanlar dayanamayıp 1-2 hafta içinde işten ayrılıyorlar çünkü şeflerdeki ve müdürlerdeki ego en üst seviyede personele çok kötü davranıyorlar ve çok fazla mesai var. Maaş düşük. Çalışaçak insan bulamıyor otel kimse gelmek istemiyor. kadroya girmen imkansız. İş yapan insanı taşlıyorlar resmen. Ne olursa olsun misafir haklı politikası izleyen ve bu politika doğrultusunda personelini ezen ve haksız çıkaran bir tesis. Ayrıca söylemeden geçemiyeceğim gerçekten Eski patronu çok iyi insandı personeli seven koruyan personeline değer veren bir insandı.
27-06-2017 21:40:12 - Çok Kötü( 1 Puan )
Üzgünüm ala olumlu hiç bir yanı yok...
Hiç hayatınızda duymadığınız müdürlükleri bu otelde duyabilirsinz. Müdürlerdeki ve şeflerdeki rahatlık otelin patronlarında bile yok. Bu otele girecekseniz müdür yada şef olarak girin çok rahat edersiniz ama normal bir çalışan olarak girerseniz dayanamaz kaçarsınız çünkü çalışma şartları çok kötü işe giren 2-3 hafta sonra kaçarak gidiyor. Çok fazla müşteri odaklı bir otel misafir her zaman haklıdır politikasını ya çok abartmış yada yanlış anlamış bir otel. Sarhoş bir misafir neden yokken bayan bir personelimizi dövdü misafiri haklı çıkardılar. Yine sarhoş bir misafir bir arkadaşımıza neden yokken alkolün verdiği etki ile ağza alınmayacak küfürler etti misafire özür anlamında otelde bir çok ücretli olan aktivite ve buna benzer ücretli alanları ücretsiz olarak hediye verdiler. Kötü kalpli kötü niteli bir misafir otelde bedava tatil yapmak için doğru olmayan saçma bahaneler ve şikayetler sunuyor misafire her türlü extra ücretsiz hizmet veriyiyor şikayette konu geçen personellere ise tutanak ve iktar yazılıyor. Bunun gibi 1000'lerce örnek verebilirim. Bu otel misafir her zaman haklıdır felsefesini çok yanlış anlamış. Kesinlikle çalışıla bilecek bir yer değil.
17-06-2017 21:52:17 - Çok Kötü( 1 Puan )
Olumlu hiç bir yanı yok...
Öncelik ile bunu söylemeliyim xanadu otel antalya bölgesinin çalışan açısındasından en zor şartlara sahip oteli. Eski sahibi çok iyi ve harika bir insandı devrediktenten sonra şartlar çok değişti. Otelde o kadar fazla müdür ve şef varki bunlara verilen maaş ile rahat 600 normal çalışan insana sahip olursunuz. Nereye baksanız ya bir müdür yada bir şef mevcut normal çalışan sayısına yakın müdür ve şef kadrosuna sahip. Ee hal böyle olunca çalışan insan bulamıyorsun ve işler yetişmiyor. Otelde sistem diye bir şey yok kim ne iş yapıyor anlıyamazsınız. Fazla mesai haftada 2 veya 3 kez ve duble diye bir mesai sistemi var yani sabah 08:00 işe başladınız gece 24:00 mesainiz bitiyor hiç dinlemeden 16 saat çalışıyorsunuz. ve burada çalışan insanların hiç bir değeri hiç bir hatırı yok çok kötü muamele görüyor köle gibisiniz. Gelecek arkadaşlar bence 2 kez değil 5 kez düşünsün.
11-06-2017 15:39:49 - Çok Kötü( 1 Puan )
Olumlu bir yani oldugunu söyleyemem
Eski patronları varken calismak icin can atardik.Animasyon da yalakalıkla yıllardır calasan bir şefi vardi simdi kovulmuş diye duydum Türkleri sevmez hayt hurt tarzı yönetim sekli vardi. En son mudur kadrosu yenilendi ve herkes gruplaştı eski personeli dışlamalar yok siz bilmiyorsunuz gibi artizlik taslamalar. Askeriye gibi niye diye sorup cevap verince kes duymak istemiyorum gibi ahmakça hareketler. Yukarida arkadaşın belirttiği gibi tur şirketi sahiplerinin piyasanın en dolu oteli yaptıkları halde zam yok.Host issiz kalirsiniz haa gibi tehditler cabasi.Acikcasi calisilacak yer degil sukurler olsun ben kurtuldum. Kovduklari adamlar simdiler geri donuş davası açıp kazanmışlar.Bu otel bu şirketin sonu olacak kimin ahlarını aldılarsa artık. Allah yardimcileri olsun.
31-01-2017 15:39:58 - Çok Kötü( 1 Puan )
Ayin elemani secilip yilin elemanliginda ikinci oldum ama 1 gun sonra sezon sonu diyerek isten cikarildim hemde sebepsiz misafir memnuniywtinde birinci siradayken o zaman misafiri memnun etmeyeceginiz bir otel once mudurunuzu memnun etmeniz gerekiyormus demek
Ego tatmin etmelerine izin vermedigin surecede yanlis olan sensin
16-10-2016 14:55:18 - Çok Kötü( 1.3 Puan )