Ottoman Family Spa Personel Yorumları

Çolaklı Mah. Turizm Cad. No:61/1 Manavgat/Antalya
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 21.2

YORUM YAZIN

Hiçbir olumlu durum yaşamadık.
Otelden rezervasyon yapmayı ve ya kalmayı düşünen misafirlerin dikkatine... Otel geçtiğimiz yaz doneminde çalıştırdığı personelin maaşlarını bile vermicek haldedir. Ben geçtiğimiz yaz Ağustos maaşını bugüne kadar alamadım. Öğrenci olduğum ve şehir dışında kaldığım halde yardımcı olmuyorlar. Personellerin telefonlarına bile cıkmıyorlar. Sözde İslami otel olarak tanıtılan bu otel öğrencinin bile hakkını yemektedir. Bu otelde kalmadan önce bir daha düşünmelisiniz. Benim gibi maaşını alamayan onlarca insan var.
16-11-2016 19:33:52 - Çok Kötü( 1 Puan )
Lojman henüz hazır olmadığı için otelde kaldım. Otel genel anlamıyla temiz. HK'lar işini güzel yapıyor. 10 gün çalıştım, maaşımı fazlasıyla yatırdılar.
Sistemin varlığı var ama oturmuşluğu yok. Ben çağrı merkezindeydim. Daha oteli gezdirmeden amatörce hazırlanmış berbat bir facy sheet'i ezberleterek 2.gün çağrıya alındım. İlk 3 gün sıcak su olmadığı için duş alamadım ve hava değişikliği yüzünden hasta oldum. Çağrı merkezinin işleyişi çok iyi olsa da işi bilmeyen şefleriniz sizi beğenmediyse zaten her türlü hakaret ve iftirayı yapıyorlar. En basiti rezervasyon formunu kontrol etmeden konfirme etmesi, hata varsa sonradan başınıza kakması. Evet hata benim ama, ben eğitimsizliğin eseri oldum. Sonrasında da aşağılamalar, iftiralar tabii ki. Personel yemekhanesi ve yemekler iğrenç. Askeriyede bile daha iyi yemekler çıkıyor. Sürekli elektrik gidiyor. (Otelde) Yataklar köpükten olduğu için uyurken hareket etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Sesten uyanıyorsunuz zaten. Çalışmak isteyenler, alternatif binlerce otel var yakın çevrede. Kendinizi rezil etmeyin derim.
26-04-2016 06:09:39
Olumlumu ????
Otel 2007 yılında acilmiş dianysos hotel hestia hotel ve grant peal otel  bu yılda ottoman olarak degişti her yil ısım degiştıren bir önceki yıldan personel birakmaz cünkü her yıl son 3 ay maas ödenmez otel isimlerini araştırma yaparsanız gerceği ögreniceksınız ve patron oteli,agza alinmıycak küfürler. eger turızmle alakanız yoksa gidin çalişin işide biliyorsanız inşaatta calişin daha ıyı,  3 ayda kaçtane personel degiştı. Suan benim gibi kaç binler var maaşinı alamayan ve Liderketzedeler diye bi bakın derim 3 bin kişi evsiz kaldı sayelerınde  ve bunlar şimdi islami otel işletmeye calışıyorlar...
14-04-2016 15:14:29 - Çok Kötü( 1 Puan )
Olumlu mu :)
Otel henüz açılmamış olmasına rağmen 3 ayda 10 departman müdürü 50 personel değişti ve çıkanların maaşlarını ödememek için her türlü iftirayı atmaya hazırlar. Eğer iş bilmiyorsaniz ve hakaretleri duyarak çalışmaya raziysaniz hiç durmayın burada çalışın çünkü işini bilen insana karşı antipatisi olan 60 yasinda, ağzı bozuk bir Patron var. Maaşlar elden verilir ve herkesin maaşı asgari ücretten yatar. Sigorta girişleri geç yapılır, kurumsallik sıfır. Genel müdür yada işletme müdürü yok çünkü herseyi zaten Patron biliyor... Eski adı hestia resort, işleten kişiler aynı.
14-04-2016 14:51:33 - Çok Kötü( 1 Puan )
olumlu bir deneyimim olmadı.
otel patron oteli daha otel açılmadan aşçıbaşı ve ekibi işten ayrılarak iyi bir seçim yaptı. kendinize yazık etmeyin.
07-04-2016 12:25:43 - Çok Kötü( 1.1 Puan )
olumlumu bırakın allahınızı severseniz
arkadaslar otelın eski isimleri Hestia,grand pearl,Dynossos, ne yapın edin trilyon dahi teklif etseler bu otele yanaşmayın maaşınızı elden verirler sigortayı asgariden yatırırlar otelde genel müdür yok 3 tane patron var onlar idare ediyo kendinize sövülmesini seviyosanız paranızı almak istemiyosanız buyrun çalışın hayatınızda yaşıçanız en berbat tecrübeyi bu otelde yaşarsınız.Yaptığınız işi asla beğenmezler ayrılmak istiyorum dediğinizde odalarına çeker en ağır hakaretleri eder paranızıda vermeden kapının önüne koyarlar.Her sabah bugün işten atılırmıyım korkusuyla işe gelirsiniz ama personel ve müdürler birbirine yardımcı olmaya çalışıyor çünkü herkes aynı durumdan müzdarip
02-04-2016 07:46:08 - Çok Kötü( 1.2 Puan )