Özkaymak İncekum Hotel Personel Yorumları

İncekum, Avsallar, Antalya/TÜRKİYE
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 22

YORUM YAZIN

Olumlu hiçbir sey yok sadece orada tanidigin ve mecbur calismak zorunda olan insanlarin kalpleri cok guzel. Hotel hakkimda hersey benim icin olumsuz
Özellikle patronlar bir bardak kırilsa insanin yüzüne kin ve nefretle bakarlar..küfür ediyorlar personele. Personele zerre kadar değer vermiyorlar mesai yaptiriyorlar. Verilcek diyorlar verilmiyor kandiriyorlar insanlari hakkimi helal etmiyorum.
Hakan bey
****** diye bir mudur yardimcisi var özkaymak incekumda. A.z ye hepsi personeli aşalayip haklarini vermiyorlar sezon sonunda bi bahane bulup cikariyorlar. Ve sezon sonu yaklasinca bir belge imzalatiyorlar imzalamazsan direk cikisina bir sebeb buluyorlar. Imzalayanda zaten sezon sonunda direk sebebsiz isten cikarildigini arkadasindan ogreniyon Bu kadar adaletsizler ve bu kadar personele deger vermiyorlar, ben hakkimi helal etmiyorum onlara. Sizlerde kesinlikle ama kesinlikle orada çalismayin derim. Öz kaymak mi incekum select yanyana berbat yönetim patronlar. Ve yemekler berbat yemek hane wc nin yaninda leş gibi kokuyor yemek hane ve yemekler kötü. Daha çok varda yaz yaz bitmez o yüzden değerli emekçi arkadaşlarima kesinlikle tavsiye etmiyorum.
30-12-2015 19:39:31 - Çok Kötü( 1.1 Puan )