Quattro Beach Spa Resort Personel Yorumları

Konaklı Mah.Sahil Sok. No : 14 Alanya, 07490 Konaklı, Türkiye
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 60.5

YORUM YAZIN

Olumlu bir yönünü bulamıyorum çünkü Geçen sezon başında (2015) erken rezervasyonlarda yaşanan düşüşte hemen personeli ücretsiz izine çıkardılar ve hemen sonrasında yaşanan artışla ne yapacaklarını sasirdilar hem ücretsiz izin hemde personal alımını aynı anda yaptılar madem ki erken rezervasyon da düşüş var ya elindeki personeli ücretsiz izne çıkarma yada yeni personel alma kisacasi arkadaşlar Otel yönetmeyi bilmiyorlar sürekli stres sıkıntı önceki yorumlarda yemek güzel maaş zamanında yatıyor servis var vs. Bunları artık hemen hemen her yer yapıyor hiçbir meeting de personel e değer yok sürekli hep hatalar on plana çıkarılıyor bütün sorumlu iyi yada kötü hep personel hiçbir şekilde prim vs alamazsınız personel motive günleri yok sezon sonu olunca departman amirlerine bir e mail gelir ve mail şöyledir liste dışı olanlar (kalanlarda çok az sayı tabi) onun haricinde kimseyi görmek istemiyorum der ve herkesi kapı önüne koyarlar kendinizi kapıda bulursunuz söylemek istediğim çok şey var aslında ama arkadaşlar değmez bu yer için sadece şunu bilin 12 ay is garantisi verdilerse uzak durun ha yok ben 12 ay değil 5 ay çalışır çıkarım diyorsanız onların aradığı kişi olabilirsiniz
Arkadaşlar malum Rusya ile kriz dönemine girdik musteri yok falan filan bu sene eleman çok buluruz zihniyeti var nedense sezon iyi geçti ama daha baslamayan bi kriz korkutmasi var yönetimde sürekli Ruslar gelmiyor battik bittik mahvolduk yani böyle işverenler le çalışmak yerine işsiz kalırım daha iyi şuanda da işsizlik maaşı alıyorum ve görüşmeye başladığım yerler var yani kriz diye birşey yok arkadaşlar yıllardır kazandıkları milyonlara saysinlar bu sezonu kötü geçebilir belki daha da iyi geçer sanki Türkiye Rusya'ya bağliymis gibi gosterilmesinden nefret ediyorum şunu söyleyeyim arkadaşlar yeni pazarlara girişler yapıldı ağırlıklı olarak arap ülkeleri ülkemizi ziyaret edecek 1 arap ortalama 4 ila 5 bin $ harcarken 1 rus 800 $ harcıyor sizce kriz bu ülkenin neresinde durun durun ben söyleyeyim quattro beach ve Club dem Hotel'de herkese bol şans huzur ve mutlu bir hayat temennisiyle...Sağlıcakla kalın
24-02-2016 14:28:16 - Çok Kötü( 1.1 Puan )
Maaşlar her zaman zamanında ödeniyor. Personel yemekhanesi çok temiz ve yemek iyidir. Alanya'ya ve Konaklı'ya servis var. Lojman mevcuttur. Yöneticiler adil, kibar ve personeli umursuyor.
Bence hiç bir olumsuzluk yok.
30-11-2015 08:20:08 - İyi( 4.7 Puan )
_ Kesinlikle maaş sıkıntısı yoktur... Her ayın 10 unda hafta sonuna denk gelmediği sürece ödemeler kesinlikle yapılır... _ Personel yemekleri oldukça kaliteli bir şekilde servis ediliyor.. _ Mesai saatlerinde Ekip uyumu olduğu sürece herkes işini zevkle yapıyor... _ Ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır.. _ Mesai saatleri içinde Yoğunluk olmadığı zaman çay ve sigara içmek herhangi bir sorun teşkil etmiyor.. _ Yönetim ve Personel ilişkisi fevkalade güzeldir..
_ Yoğun dönemlerde departmanlar arası iletişim sıkıntısı yaşanabilmektedir.. Bu durumda operasyonu biraz yavaşlatıyor..
30-11-2015 08:16:03 - İyi( 4.5 Puan )
Hotel sezonluk olarak çalışılacak bir hotel. Personel yemeği açısında müşteri yemeğini aratmayacak derecede iyi. Maaşlar her ayın 10'unda yatar. Bayram günlerinde bayram harçlığı alırsınız. Sembolik de olsa performans primi alabilirsiniz.
Fazla mesai yaparsınız ama ücret alamazsınız. Girişte B shifti için Alanya servisinin olduğu söylenilir. Yol ücreti ödenmez ve üzerine yatılır. İşbaşı yaptığınız ilk 2 hafta izin kullandırtılmaz ve parası da ödenmez. Yoğun sezonda short müşterileri ile boğuşursunuz. Önbüro personeline ön muhasebe yaptırılıp muhasebenin yükü azaltılır. Night Auditor olarak en fazla 3 hafta dayanabilirsiniz.
13-11-2015 22:34:04 - Çok Kötü( 1.8 Puan )