Voyage Belek Golf Spa Personel Yorumları

İskele Mevkii, Belek, 07506 Belek, Türkiye
Misafir yorumlarını okumak için buraya tıklayın
Maaş Durumu
Sosyal Haklar
Kariyer Fırsatları
İletişim
Çalışan Motivasyonu
Takdir Edilme
Üst Yönetim
Özel Yaşam-İş Dengesi
Adaletli Yaklaşım
Saygı ve Değer Verme
% 90

YORUM YAZIN

Çalışma arkadaşlarıyla güzel bir ortam var. Yemekhanesindeki yemek ve içecek çeşitliliği çok güzel ve personel o otelde aç kalmaz.Maaşlar gününde zamanında yatar. Lojmanı çok güzel,havuzlu,lig tv,lojman odaları çok güzel ve klimaları da çalışıyor. Lojmanı otele uzak değil, Belek merkeze de yakın yani hem otele hem de Belek merkeze yürüme mesafesinde.Personel için her ay barbekü düzenleniyor ve yabancı dil maaşı da var.
Çok sorunlu bir yer değil, her yere olacak irili ufaklı durumlar oluyor.Çok yoğun operasyonu var, personel sayısı yetersiz ama misafir memnuniyeti için daha fazla çaba sarf etmek zorundasınız.
07-06-2017 11:46:23 - Ortalama( 3.7 Puan )
Ben bu otelin açılışında Önbürosunda çalıştım.Yaklaşık 2 yıl çalıştım.Mesleki olarak çok şey öğrendim.Askere giderken ayrıldım.Otel sahipleri gerçekten çok mütevazi insanlar.İki kardeşler.Otele geldiklerinde standart odada kalıyorlardı.Hatta gece patron otelden saat 05:30 gibi ayrılacaktı.Uyandırmasını yaptım.Resepsiyon ile Ana bina arası yakın değil.Hem kendisini golf arabası ile almak ve valizini getirmek için Bellboy göndermeyi teklif ettim.Gerek yok dedi.Kocaman valizi kendisi getirdi.Daha sonra başka otellerde çalıştım.Çok kötü patronlar gördüm.O yüzden bu otelin patronları gerçekten mükemmeldi.Hatta oda kartı çalışmayınca Resepsiyona kadar kendi gelmiş ve diğer misafirlere sırasını vermişti.Grubun Havayolu şirketi,İnşaat şirketi , ve seyahat Acentası var diye biliyorum.Bu oteldeki güzel anılarımı hiç unutmayacağım.Ben otelden ayrılalı 8 yıl oldu.Bir gün bu güzel otele tatile gitmek istiyorum.
Bizim zamanımızda çok fazla sayıda Türk misafir geliyordu.Sabahın erken saatlerinde gelip oda alamadıklarında çok sinirleniyorlardı.Hatta gece saat 24 den sonra gelip tarih değişti odamı verin diyenler bile olmuştu.Ellerindeki Rezervasyon belgesinde tesislere giriş saat 14:00 dan itibaren yazmasına rağmen bu sorunu yaşıyorduk maalesef.
21-04-2016 00:24:01 - İyi( 4.6 Puan )
2006 Yılından beri Voyage Belek hotel bünyesinde çalışmaktayım. Hayatınız için kesinlikle çok verimli bir okul burası. Kendinizi hem kişisel hem de mesleki anlamda geliştirebileceğiniz, Voyage & Maxx bünyesinde kıdem atlayabileceğiniz, başarılarınızın ödüllendirileceği bir grup olmasından kesinlikle şüpheniz olmasın. Yabancı dil eğitimleri , mesleki anlamda eğitimler , kişisel gelişim eğitimleri gerek Merkez İK & Eğitim Müdürlüğü gerekse otel bünyesinde ki Eğitim Müdürlüklerince eğitimler tam gaz devam... Örneğin Amerikan Kültür Derneğinden yabancı dil eğitimi verildi ve başarılı mı oldun sertifikanı aldın sonuç maaşına Yabancı Dil Tazminatı olarak çok güzel artı bir şekilde yansıtılmakta ; insan daha ne ister ki hem eğitim veriyorlar sonucunda başarılı olursan maaşına ek ücret olarak yansıtıyorlar. Personel motivesi için yapılan turnuvalar ayrıca sezon yorgunluğunu atmak için keyifli zaman dilimi oluyor tüm personele.
Olumsuz yaşadığım bir durum olmadı. Olsaydı sanırım 9 yıldır aynı tempoda keyifle çalışmazdım.
07-12-2015 15:19:38 - Mükemmel( 5 Puan )
Kariyer acisindan ETS Group bunyesindeki en iyi hotellerden birisi. Mesailariniz ve maaslariniz duzenli yatar. Lojmani o bolgedeki en iyi lojman.
Herhangi bir olumsuz yanini gormedim.
05-12-2015 22:42:11 - İyi( 4.7 Puan )